סניף ירושלים

אנחנו מייצרים ומתקינים את וילונות השחרה מגנטיים לרכב – זה דור חדש בהשחרת חלונות הרכב! הוילונות טרוקוט נותנים פרטיות והגנה ייחודית לנהג ולנוסעים מפני חום, שמש ואבק ברכב. היתרון העיקרי של הוילונות שלנו הוא שאפשר להוריד ולשים אותם בחזרה תוך שניה-שתיים! גם הנהג, גם הנוסע ואפילו הילד יכול לעשות את זה בקלות! הוילונות טרוקוט מעניקים את המראה המכובד והיפה לרכב שלכם. המוצר שלנו הוא המוצר של פרמיום קלאס

השחרה על המגנטים לדלתות אחוריות ושמשה אחורית של הרכב מדצדס

תמונה 2. וילונות ההשחרה ל2 דלתות האחוריות של הרכב פורד פוקוס.

תמונה 3. הוילון לחלון הקטן שבחלק האחורי של הרכב. בעיקרון החלונות כאלה יש לחלק מהדגמים עם 4 דלתות וכמעט לכל ג'יפים ואנחנו כן מייצרים את הוילונות אפילו לחלונות קטנים האלה

הוילונות טרוקוט מורכבים על מסגרת חלון הרכב וזו האפשרות לפתוח את החלון בזמן הנסיעה כדי ליהנות מהאוויר. למראות שהחלון פתוח אתם עדיין מוגנים מפני אבק וחרקים שיכולים להיכנס לתוך סלון  של הרכב. הוילון יושב במסגרת החלון ולא מפריע לפתיחה-סגירה חופשית של החלונות

תמונה 4. זה הוילון עם פתח למראה שמקוצר מצד המראה ב30 סמ לראות יותר טובה במראות צד

תמונה 5. אנחנו גם מציעים את הפתרון להצללת שמשה אחורית של הרכבים. דרך השמשה הזו חלל הרכב מתחמם הכי חזק לעומת שאר חלונות ובכדי למנוע חרדת חום לחלל הרכב ולהפחית צריכת דלק לצינון פנים הרכב כדאי להשתמש בוילון לשמשה אחורית

תמונה 6. כך, באופן פשוט מאוד מרכיבים ומורידים את הוילון עם המגנטים. כל וילון הוא בעל 4 המגנטים

אתם מתבקשים להגיע אלינו לעשות את השחרת החלונות על המגנטים – היולונות שמותאמים באופן מושלם דווקא לרכב שלכם כי אנו מייצרים את הוילונות כמעט ל1880 דגמי הרכב שזה בערך 95% של שוק הרכבים בארץ. חוץ מזה אם עדיין חסרות לנו המידות האישיות של הרכב שלכם אנו לוקחחים את המידות באופן מיוחד מהרכב שלכם אם תרצו בכך. אתם יכולים להזמין סטים 5 ו7 וילונות לפי כמות החלונות ברכב שלכם.

ההוצאות לקניית וילונות ההשחרה חוזרות אליכם תוך 2-3 שנים של שימוש ברכב שלכם. איך? זה פשוט… אתם משתמשים במזגן הרבה פחות עם הוילונות שלנו וחוסכים את הדלק תוך כדי אתם נהנים מהנסיעה והוילונות טרוקוט עובדים בשבילכם 💰

ירושלים, רח' ירמיהו 9 כניסה לחניון מרח' שמגר 6 קומה -3

אנו מייצרים את הוילנות לכ-1880 דגמי הרכב. אתם יכולים לקנות ישיר מהמלאי שלנו את סטים  וילונות שונים לכ-360 מדגמי רכבים הכי פופולריים בארץ. לשאר הדגמים אנו מבצעים את ההזמנה  המיוחדת מהמפעל. לבדוק האם אנו מייצרים את הוילונות דווקא בשביל דגם הרכב שלכם וגם לקבל את הצעת המחיר אפשר דרך המוקד הטלפוני:

055-966-10-19

כתבו דגם הרכב שלכם ומספר טלפון ליצירת קשר

נחזור אליכם תוך 15 דקות
קבלו 50 ₪ על הידע שלכם
הנחה של 50 ₪ לרכישת סט נוסף של וילונות מנטיים טרוקוט,
לכל מי שיוכיח בפירוט שמידע כלשהו על וילונות טרוקוט
שונה מן המובא באתר!להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 15 דקות
להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 50 דקות
מה אהבת בטרוקוט שלך?

תגובה שלך

כישור לפוסט שלך


פוסטים עם וידאו מגדילים את הסיכויים לזכות בתחרות!

סט השחרת חלונות לרכב לחלונות אחוריים במתנה!
blinds
מידי חודש אנו עורכים הצבעה על התגובה האותנטית ביותר. המנצח שיזכה ברוב קולות, יקבל קופון חד פעמי של 100% הנחה ברכישת סט וילונות באתר!

כדי להשתתף בתחרות צריך:

  • לקנות וילונות טרוקוט באתר שלנו.

  • לכתוב תגובה (לא משנה אם חיובית או שלילית(.

  • לצרף קישור לוידאו או לפרופיל שלך ברשת חברתית, כדי להוכיח שמדובר באדם קיים.
  • לחכות להצבעה בקבוצות שלנו.


ההצבעה נערכת בלי קשר לרוח התגובה. המנצח נבחר על ידי חברי הקבוצה שכבר רכשו וילונות.

האמינו שאתם יכולים לנצח!

אם עדיין לא השתמשתם בוילונות מגנטיים
אבל רוצים לנסות היכנסו כאן.

שלחו תגובה
אנחנו עושים הכל כדי ששירות הלקוחות שלנו יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
blinds
שימו לב, כל השיחות של שירות הלקוחות מוקלטות, ולכן - אם אתם מרגישים שלא זכיתם ליחס נאות מנציג/ת השירות: לא חזרו אליכם, ענו לכם בצורה לא נעימה וכדומה,

אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 055-966-14-26

055-966-10-19

ואנחנו נבדוק את העניין. אם תלונתכם תמצא מוצדקת, לא רק שנתנצל בפניכם ונשפר את איכות השירות אלא שנזכה אתכם גם בסט וילונות לחלונות קדמיים או אחוריים עבור הרכב שלכם או של חבריכם.

אתם תדווחו - אנחנו נשפר!
מדיניות פרטיות
מסמך מדיניות זה מסביר כיצד מתייחסת ומגנה חברת "טרוקוט" (להלן תקרא 'חברה') על המידע האישי שהמשתמשים השאירו באתר האינטרנט של החברה www.trokot.co.il (להלן ייקרא ''אתר'').

חברת טרוקוט אינה מפקחת ואינה אחראית לאתרי צד שלישי שאליו עשויים המשתמשים להגיע דרך הקישורים הזמינים באתר החברה. לאתרי צד שלישי יכולה להיות מדיניות פרטיות משלהם, ויתכן שהם ישתמשו בפרטים שהמשתמש השאיר קודם, או יבקשו נתונים אישיים אחרים.

עצם השימוש בשירותי החברה ובמוצריה ומסירת המידע הדרוש להמשך האינטראקציה באתר, מהווים אישור לשימוש במידע הנמסר, בהתאם למדיניות זו.


1. המידע האישי של המשתמשים שחברת טרוקוט מקבלת ומעבדת.

1.1. במסגרת מדיניות זו, פירוש המונח "נתוני משתמש אישיים" הוא:


1.1.1. הנתונים האישיים שהמשתמשים מפרטים בעת ההרשמה לאתר (יצירת חשבון) או בתהליך ההזמנה. זהו מידע חיוני שבעזרתו תוכל החברה לספק שירות תקין ומדויק. מידע זה כולל: שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח הזמנה, מספר טלפון ופרטי תשלום. כל מידע אחר מסופק על ידי המשתמש על פי שיקול דעתו.


1.1.2. איסוף מידע נוסף על המשתמש, כפי שנקבע על ידי חברת טרוקוט, על מנת לספק שירותים נוספים, כפי שצוין בבירור בעת הזמנת שירותים פרטיים.


1.2. נתוניך האישיים שנמסרים לטרוקוט, אינם ברי תוקף וניתן לחסום אותם עד לקבלת אישור של המשתמש או בא כוחו ע"פ חוק, לעיבוד נתוניו האישיים בצורה שמתאימה לאתר טרוקוט.


2. מטרות עיבוד פרטיו האישיים של המשתמש:

2.1. חברה טרוקוט מעבדת רק את הנתונים האישיים הנדרשים למתן השירותים ושיפור איכותם.


2.2. טרוקוט משתמש בפרטיו האישיים של המשתמש למטרות הבאות:


2.2.1. זיהוי של הצדדים במתן שירותים.


2.2.2. מתן שירותים בהתאמה אישית למשתמש.


2.2.3. שיפור איכות את השירות ופיתוח שירותים חדשים.


2.2.4. ניתוחים סטטיסטיים ואחרים לשם מחקר, בהתבסס על נתונים אנונימיים בלבד.


3. מדיניות העברת מידע אישי לצד שלישי:

3.1. חברת טרוקוט תשמור על סודיותם של כל פרטי מידע אישי, למעט לצורך עיבוד נתונים או גישה לציבור הרחב, שיעשו על פי אישורו או בקשתו של המשתמש בלבד.


3.2. חברת טרוקוט רשאית להעביר מידע אישי לצדדים שלישיים במקרים הבאים:


3.2.1. העברת נתונים אישיים לחברות משלוחים, העובדות עם חברת טרוקוט, על מנת לאפשר משלוח מוצרים וניהול חובות לוגיסטיים ללקוח.


3.2.2. העברה שנחוצה להשגת המטרות, יישומן וביצוען של פונקציות, במסגרת סמכויותיה וחובותיה של החברה, המוקנות לה מתוקף חוקי מדינת ישראל.


4. האמצעים בהן נוקטת חברת טרוקוט על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש:

חברת טרוקוט נוקטת באמצעים סבירים, הן טכניים והן ארגוניים, על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש, מפני גישה לא מורשה או מקרית, השחתה, שינוי, חסימה, העתקה, הפצה, ופעולות בלתי חוקיות אחרות עם נתונים אלה בידי גורמים שלישיים.


5. זכויותיו וחובותיו של המשתמש:

5.1. חברת טרוקוט נוקטת צעדים סבירים על מנת לשמור על דיוקם ועדכנותם של הנתונים האישיים, כמו כן, היא שומרת לעצמה את הזכות למחוק נתונים אישיים כוזבים, מיותרים, מיושנים או אחרים. לעומת זאת, המשתמש אחראי על מסירת מידע אמין, ועדכונו בכל מקרה של שינוי.


5.2. המשתמש יכול בכל שלב לשנות (לעדכן, להוסיף, לחסום, למחוק) את פרטיו האישיים או חלק מהם, וכמו כן לשנות רמת הסודיות ביצירת קשר עם החברה טרוקוט.


5.2.1. המשתמש רשאי לבטל בכל עת את הסכמתו לעיבוד נתוניו האישיים על ידי חברת טרוקוט, בשליחת הודעה לאי-מייל: os@trokot.co.il


5.3. למשתמש רשאי לקבל מידע בנוגע לעיבוד נתוניו האישיים בחברת טרוקוט.


5.4. לשם ביצוע ההוראות בסעיף. 5.2 ו -5.3 במסמך מדיניות זה, חברת טרוקוט תוכל לנסות לאמת את זהות המשתמש, ידי בקשת אישורים בכל צורה שאינה בניגוד לחוק.


6. משוב, שאלות והצעות:

כל הצעה או שאלה לגבי מדיניות זו, יש להעביר לחברת טרוקוט בטלפון - 055-966-14-26 או בדואר אלקטרוני info@trokot.com.