משלוחים לכל אזור בארץ

וילונות השחרה מגנטיים טרוקוט זה דור חדש בהשחרת חלונות הרכב – השחרה עם מגנטים. יחד עם הכהית החלונות אתם מקבלים גם 85% הגנה מפני קרני השמש, 36% פחות חום, הגנה נגד חרקים ואבק בסלון הרכב. הווילונות שלנו שומרים על מצב המושבים ופנים הרכב. אם ברצונכם לקבל את המוצר שלנו בבית שלכם אנו מבצעים את המשלוחים על ידי חברת ציטה שליחויות לכל אזור בארץ.
עלות המשלוח 39-59₪ תלוי באזור. זמן האספקה תוך 5-7 ימי עבודה.
באפשרותכם לבצע הזמנה דרך המוקד הטלפוני שלנו   ☎ 055-966-14-26
חברת שליחויות ציטה מבצעת משלוחים לכל אזור בארץ תוך 5-7 ימי עבודה. יכול להיות גם כך שבמלאי חסרים הווילונות המתאימים דווקא לדגם שלכם. במקרה הזה אנחנו נבצע בשבילכם הזמנה אישית ישירות מהמפעל. זמן ביצוע הזמנה הינו עד חודש וחצי. המפעל שלנו ממוקם בחו"ל רוסיה, מוסקבה.
היתרון של הווילונות שלנו שאתם לא צריכים להגיע למוסך כדי להתקין אותם. ההתקנה היא פשוטה ויכולה להתבצע על ידי כל נהג. צפו כאן בהוראות ההתקנה
1
זו ההזדמנות טובה מאוד בשביל הנהגים שלא רוצים להגיע למוסך בשביל לעשות השחרת החלונות לרכב שלהם. עם וילונות ההשחרה טרוקוט אין בזה שום צורך. אתם  מזמינים את הווילונות עם השליח עד הבית שלכם, מורידים את סרטון ההדרכה לפי הקישור שאנחנו שולחים לכם בסמס ומתקינים את הווילונות תוך 20 דקות לבד.
אתם מזמינים מוצר אחד ומקבלים הרבה יתרונות
✅ הגנה מפני קרני השמש 85%
✅ הפחתת חום ברכב ב-36%
✅ אפשרות להוריד ולהחזיר את ההשחרה לפי הצורך וכשבא לכם
✅ הגנה ממבטים סקרניים ופרטיות ברכב שלכם
✅ אפשרות לנסוע או לעמוד במקום עם חלונות פתוחים תוך כדי אתם מוגנים מפני קרני השמש וחרקים
✅ אפשרות לרכישת הווילונות לדלתות הקדמיות
אנו מיצרים את וילונות ההשחרה ליותר מ-2500 דגמי הרכב לדלתות הקדמיים, האחוריים ולשמשה האחורית. עלות הוילון של חלון צד – 170 ש"ח. בדקו אם זמינים במלאי סטים הוילונות עבור הרכב שלכם ☎ 055-966-14-26

הזמנה מהירה

כתבו דגם הרכב שלכם ומספר טלפון ליצירת קשר


המחיר החל מ-340₪ לזוג