2. למה זה יותר טוב מהשחרה רגילה?

2.1. למה וילונות ההשחרה יותר מועילים מבחינת הגנה מפני השמש לעומת ציפוי חלונות הרכב הרגיל ומדבקה?

וילונות מותאמים למידות של הרכב באופן אידיאלי. צורתמ של וילונות השחרה טרוקוט בדיוק חוזרת על כל הזוויות והעקולים של עיצוב מקורי של חלונות הרכב.

כל וילון מתחבר למסגרת חלון הרכב על ידי מגנטים או נכנס בלחץ כמו וילון לשמשה האחורית או חלונות קטנים מאחורה. בתהליך ייצור הוילונות אנחנו משתמשים ברשת בד בעלת תאים מיוחדים עשויים בצורת פירמידה. זה מאפשר לנהג ולנוסעים ראות יותר טובה. הרשת מתוחה בתוך המסגרת על ידי חוט נירוסטה שמוחבא מתחת לחיפוי גומי.אתם מקבלים 85 % הגנה של85% מפני קרני השמש.

1

משום כך שהוילון לא נצמד ממש לזכוכית החלון נוצר כיס האוויר שזה מעצמו בידוד חום מצויין. נסו לגעת בזכוכית מוחשרת של הרכב ביום חם ותרגישו עד כמה מתחממת הזכוכית בשמש ובגלל זה מתחמם סלון הרכב .עם וילון ההשחרה יש לכם הגנה כפולה. העובי של כיס האוויר  1-2 ס"מ מבטיח לכם 36% פחות חום ברכב וזה מאושר על פי המומחים.

2.2. אפשר להוריד ולהרכיב את הוילונות תוך 2-3 שניות?

להרכיב ולהסיר את הוילון אפשר תוך שניה-שתיים כי הוילון מתחבר למסגרת של חלון על ידי מגנטים. אין צורך לפתוח את הדלת או לצאת מהרכב כדי להרכיב או להוריד את הוילון.

צפו בסרטון וידאו הבא וראו עד כמה זה פשוט – להוריד ולהרכיב את הוילונות

1

אפילו ילד קטן מסתדר עם ההרכבה. סרטון וידאו זה קיבלנו מאחד הלקות שלנו.

1

גם הוילון לשמשה האחורית קל בהרכבה והסרה תוך שניה!

2.3. איזה עוד יתרונות יש לוילונות השחרה?

עם וילונות ההשחרה טרוקוט ההגנה מפני קרני השמש לא מפסיקה גם ברגע שאתם פותחים את החלון. השמש לא מציקה לכם, החרקים לא מפריעים, הפרטיות אפילו עם חלון פתוח. זה טוב במיוחד אם אתם מוחרכים להישאר ברכב בזמן החניה. אפשר לנשום את האוויר ולהישאר בצל מוגנים ממבטים סקרניים

יותר טוב לראות פעם אחת מאשר לשמוע 100 פעמים…

1

עם וילונות ההשחרה טרוקוט ההגנה מפני קרני השמש לא מפסיקה גם ברגע שאתם פותחים את החלון. השמש לא מציקה לכם, החרקים לא מפריעים, הפרטיות אפילו עם חלון פתוח. זה טוב במיוחד אם אתם מוחרכים להישאר ברכב בזמן החניה. אפשר לנשום את האוויר ולהישאר בצל מוגנים ממבטים סקרניים

יותר טוב לראות פעם אחת מאשר לשמוע 100 פעמים…

1

2.4. בעיקר הוילונות לרכב זה הסימן של יוקרה אז כמה זה יכול לעלות לי אם אני בעל רכב רגיל?

 אכן, הוילונות לרכב הם תכונה של המעמד, הנוחיות והאיכות.  הייצרנים עושים את הוילונות רק על דגמי הדגל והיוקרה שלהם. לדוגמה, מרצדס, אאודי. ברכישת הרכב היוקרתי ניתן להזמין את הוילונות מהמפעל לדלתות אחוריות ולשמשה אחורית, אבל זה עולה בדרך כלל כמה אלפי שקלים וגם לדלתות קדמיות לא קיימת כזו אופציה אצל סוחר הרכבים

בתמונה וילונות מגנטיים טרוקוט על הרכבים היורקתיים Rolls Royce וBMW סידרה 7.

אם טכנולוגית טרוקוט התקנת הוילונות על ידי מגנטים לרכב כמעט לכל נהג יש אפשרות והזדמנות להרגיש נוחיות, איכות וגם את המעמד המסויים ולשלם על זה את הסכום דיי סביר. במחיר הוילונות שלנו כמעט אותו דבר כמו הדבקה על הזכוכית באיכות טובה מאוד אבל היתרונות של הוילונות טרוקוט הרבה יותר רבים. לדוגמה, אפשרות לפתוח את החלון תוך כדי הוילון מורכב ומגן עליכם מפני קרני השמש, חום ומבטים סקרניים. גם אפשר להוריד או להרכיב את הוילונות בחזרה תוך שניות ספורות לפי הרצון שלכם.

הסיבה שוילונות ההשחרה טרוקוט זמינים במחירים דיי נמוכים בהשווה למחירים שמציעים ייצרני הרכב הינה שהוילונות שלנו מיוצרים במפעל ורק חלק מהעבודה זו עבודת יד. לפי כך המחירים לוילונות השחרה טרוקוט הרבה יותר סבירים ונמוכים מהצפוי ובהשוואה לוילונות שמציעים יצרנים של רכבי יוקרה.

המדבקה הרגילה על החלון או השחרה (הכהיה) של חלונות הרכב עולה פחות או יותר אותו דבר כמו הוילונות שלנו, אבל משום כך שכל העבודה נעשית בסדנאות קטנות ובשל חוסר בקרת איכות נאותה, יש להם הרבה חסרונות בהשוואה לוילונות ההשחרה טרוקוט.

כדי להכיר יותר טוב את כל היתרונות של המוצר שלנו צפו בתגובת וידאו של בעלת הרכב מרצדס

1

כדאי להבחין גם בכך שרכישת וילונות ההשחרה טרוקוט משתלמת תוך כמה זמן מסיבת הפחתת צריכת דלק לצינון  חלל הרכב על ידי מזגן.

2.5. האם זה יתאים דווקא לסוג הרכב שלי?

וילונות ההשחרה לחלונות הרכב טרוקוט מיוצרים במפעל בדיוק לפי המידות וצורת החלונות של כל דגם הרכב במיוחד. רשימת הרכבים שאנו מייצרים את וילונות ההשחרה עבורם מתחדשת מיום ליום ועכשיו הרשימה הזאת מכילה יותר מ-1880 דגמי הרכב

 אכן וכן רק לדגם הרכב שלכם יתאימו וילונות ההשחרה טרוקוט כי אי אפשר לדוגמה להרכיב את הוילונות המיועדים לרכב מסוג טויוטה כורולה של 2013 שנת יצור לרכב טויוטה כורולה 2010. המידות וצרת הוילונות מדויקות מאוד ומתאימים לכל רכב ורכב באופן מושלם. כרגע אנו מיצרים  את הוילונות להשחרת חלנות לרכב עבור יותר מ-1500 דגמי הרכב וכל שבוע הרשימה הזאת מתחדשת. זה אפשרי בזכות הטכנולוגיות המתקדמות והמיוחדות של ביצוע מדידות ותהליך יצור במפעל שלנו

Hyundai בתמונה אתם רואים איך הנציג שלנו לוקח מידות מהרכבים באולם תצוגה

הוא עושה את זה בעזרת מכשיר לייזר עם דיוק גבוה

וילונות ההשחרה בדיוק חוזרים על קוי מתאר של מסגרת החלון ברכב. בזכות זה אנחנו מקבלים מראה אסתטי יותר, הוילונות גורמים למראה יפה ומכובד של סלון    הרכב. החרקים והפסולת לא נכנסים לתוך הרכב. גם בשל זה יש מחסום משמעותי החדירה של אבק לתוך הרכב, תוכלו להבחין בכך בקרוב מאוד .. זה טוב במיוחד לשימוש בוילונות ההשחרה בערים גדולות וחלק הדרומי של המדינה שלנו

1

חוץ מזה באפשרותכם לפתוח את החלון תוך כדי נסיעה או חניה ולא להפסיד את התכונות החשובות של הוילונות כמו הגנה מפני קרני השמש, חום, חרקים ומבטים סקרניים. ברור שזה בלתי אפשרי אם יש לחלונות הרכב ציפוי או הדבקה, כי הוילונות שלנו נשארים במסגרת של החלון אפילו כשאתם פותחים אותו

כתבו דגם הרכב שלכם ומספר טלפון ליצירת קשר

נחזור אליכם תוך 15 דקות
קבלו 50 ₪ על הידע שלכם
הנחה של 50 ₪ לרכישת סט נוסף של וילונות מנטיים טרוקוט,
לכל מי שיוכיח בפירוט שמידע כלשהו על וילונות טרוקוט
שונה מן המובא באתר!להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 15 דקות
להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 50 דקות
מה אהבת בטרוקוט שלך?

תגובה שלך

כישור לפוסט שלך


פוסטים עם וידאו מגדילים את הסיכויים לזכות בתחרות!

סט השחרת חלונות לרכב לחלונות אחוריים במתנה!
blinds
מידי חודש אנו עורכים הצבעה על התגובה האותנטית ביותר. המנצח שיזכה ברוב קולות, יקבל קופון חד פעמי של 100% הנחה ברכישת סט וילונות באתר!

כדי להשתתף בתחרות צריך:

  • לקנות וילונות טרוקוט באתר שלנו.

  • לכתוב תגובה (לא משנה אם חיובית או שלילית(.

  • לצרף קישור לוידאו או לפרופיל שלך ברשת חברתית, כדי להוכיח שמדובר באדם קיים.
  • לחכות להצבעה בקבוצות שלנו.


ההצבעה נערכת בלי קשר לרוח התגובה. המנצח נבחר על ידי חברי הקבוצה שכבר רכשו וילונות.

האמינו שאתם יכולים לנצח!

אם עדיין לא השתמשתם בוילונות מגנטיים
אבל רוצים לנסות היכנסו כאן.

שלחו תגובה
אנחנו עושים הכל כדי ששירות הלקוחות שלנו יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
blinds
שימו לב, כל השיחות של שירות הלקוחות מוקלטות, ולכן - אם אתם מרגישים שלא זכיתם ליחס נאות מנציג/ת השירות: לא חזרו אליכם, ענו לכם בצורה לא נעימה וכדומה,

אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 055-966-14-26

055-966-10-19

ואנחנו נבדוק את העניין. אם תלונתכם תמצא מוצדקת, לא רק שנתנצל בפניכם ונשפר את איכות השירות אלא שנזכה אתכם גם בסט וילונות לחלונות קדמיים או אחוריים עבור הרכב שלכם או של חבריכם.

אתם תדווחו - אנחנו נשפר!
מדיניות פרטיות
מסמך מדיניות זה מסביר כיצד מתייחסת ומגנה חברת "טרוקוט" (להלן תקרא 'חברה') על המידע האישי שהמשתמשים השאירו באתר האינטרנט של החברה www.trokot.co.il (להלן ייקרא ''אתר'').

חברת טרוקוט אינה מפקחת ואינה אחראית לאתרי צד שלישי שאליו עשויים המשתמשים להגיע דרך הקישורים הזמינים באתר החברה. לאתרי צד שלישי יכולה להיות מדיניות פרטיות משלהם, ויתכן שהם ישתמשו בפרטים שהמשתמש השאיר קודם, או יבקשו נתונים אישיים אחרים.

עצם השימוש בשירותי החברה ובמוצריה ומסירת המידע הדרוש להמשך האינטראקציה באתר, מהווים אישור לשימוש במידע הנמסר, בהתאם למדיניות זו.


1. המידע האישי של המשתמשים שחברת טרוקוט מקבלת ומעבדת.

1.1. במסגרת מדיניות זו, פירוש המונח "נתוני משתמש אישיים" הוא:


1.1.1. הנתונים האישיים שהמשתמשים מפרטים בעת ההרשמה לאתר (יצירת חשבון) או בתהליך ההזמנה. זהו מידע חיוני שבעזרתו תוכל החברה לספק שירות תקין ומדויק. מידע זה כולל: שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח הזמנה, מספר טלפון ופרטי תשלום. כל מידע אחר מסופק על ידי המשתמש על פי שיקול דעתו.


1.1.2. איסוף מידע נוסף על המשתמש, כפי שנקבע על ידי חברת טרוקוט, על מנת לספק שירותים נוספים, כפי שצוין בבירור בעת הזמנת שירותים פרטיים.


1.2. נתוניך האישיים שנמסרים לטרוקוט, אינם ברי תוקף וניתן לחסום אותם עד לקבלת אישור של המשתמש או בא כוחו ע"פ חוק, לעיבוד נתוניו האישיים בצורה שמתאימה לאתר טרוקוט.


2. מטרות עיבוד פרטיו האישיים של המשתמש:

2.1. חברה טרוקוט מעבדת רק את הנתונים האישיים הנדרשים למתן השירותים ושיפור איכותם.


2.2. טרוקוט משתמש בפרטיו האישיים של המשתמש למטרות הבאות:


2.2.1. זיהוי של הצדדים במתן שירותים.


2.2.2. מתן שירותים בהתאמה אישית למשתמש.


2.2.3. שיפור איכות את השירות ופיתוח שירותים חדשים.


2.2.4. ניתוחים סטטיסטיים ואחרים לשם מחקר, בהתבסס על נתונים אנונימיים בלבד.


3. מדיניות העברת מידע אישי לצד שלישי:

3.1. חברת טרוקוט תשמור על סודיותם של כל פרטי מידע אישי, למעט לצורך עיבוד נתונים או גישה לציבור הרחב, שיעשו על פי אישורו או בקשתו של המשתמש בלבד.


3.2. חברת טרוקוט רשאית להעביר מידע אישי לצדדים שלישיים במקרים הבאים:


3.2.1. העברת נתונים אישיים לחברות משלוחים, העובדות עם חברת טרוקוט, על מנת לאפשר משלוח מוצרים וניהול חובות לוגיסטיים ללקוח.


3.2.2. העברה שנחוצה להשגת המטרות, יישומן וביצוען של פונקציות, במסגרת סמכויותיה וחובותיה של החברה, המוקנות לה מתוקף חוקי מדינת ישראל.


4. האמצעים בהן נוקטת חברת טרוקוט על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש:

חברת טרוקוט נוקטת באמצעים סבירים, הן טכניים והן ארגוניים, על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש, מפני גישה לא מורשה או מקרית, השחתה, שינוי, חסימה, העתקה, הפצה, ופעולות בלתי חוקיות אחרות עם נתונים אלה בידי גורמים שלישיים.


5. זכויותיו וחובותיו של המשתמש:

5.1. חברת טרוקוט נוקטת צעדים סבירים על מנת לשמור על דיוקם ועדכנותם של הנתונים האישיים, כמו כן, היא שומרת לעצמה את הזכות למחוק נתונים אישיים כוזבים, מיותרים, מיושנים או אחרים. לעומת זאת, המשתמש אחראי על מסירת מידע אמין, ועדכונו בכל מקרה של שינוי.


5.2. המשתמש יכול בכל שלב לשנות (לעדכן, להוסיף, לחסום, למחוק) את פרטיו האישיים או חלק מהם, וכמו כן לשנות רמת הסודיות ביצירת קשר עם החברה טרוקוט.


5.2.1. המשתמש רשאי לבטל בכל עת את הסכמתו לעיבוד נתוניו האישיים על ידי חברת טרוקוט, בשליחת הודעה לאי-מייל: os@trokot.co.il


5.3. למשתמש רשאי לקבל מידע בנוגע לעיבוד נתוניו האישיים בחברת טרוקוט.


5.4. לשם ביצוע ההוראות בסעיף. 5.2 ו -5.3 במסמך מדיניות זה, חברת טרוקוט תוכל לנסות לאמת את זהות המשתמש, ידי בקשת אישורים בכל צורה שאינה בניגוד לחוק.


6. משוב, שאלות והצעות:

כל הצעה או שאלה לגבי מדיניות זו, יש להעביר לחברת טרוקוט בטלפון - 055-966-14-26 או בדואר אלקטרוני info@trokot.com.