3. מה היתרונות של וילונות ההשחרה טרוקוט?

3.1. לכמה זמן האחריות?

האחריות נקבעת על ידי היצרן בתנאיים של שימוש בארץ ישראל תוך18 חודשים! זאת אומרת שהיצרן מתחייב במקרה שיש איזו בעיה שהיא התוצאה של שגיאות בתהליך היצור של המוצר לתקן את הבעיה או להחליף את המוצר. האחריות מכסה את המקרים הבאים: שלמות של מבנה הוילון, המתיחות של הרשת האופטימלית וכו. האחריות לא מכסה את הדבקת על ידי הדבק מ3 אם מדובר בהתקנה עצמית

3.2. למה צריך את המסגרת המצופה בגומי?

השחרת חלונות לרכב מסוג מגנטי שונה מההצעה שקיימת בשוק. מדובר במסגרת המצופה בגומי טובה ועמידה מאוד, בתוך מסגרת הגומי מסתתרת מסגרת מחוט מתכת  בעובי של 4 מ"מ, שנותנת מתיחה טובה לבד כך שהרשת אינה מתקפלת בעיקבות הלחץ

אנחנו יכולים להצהיר בביטחון שהוילונות המגנטיים לרכב שלנו – הם מפרמיום קלאס באיכותם

הוילון נוח לראייה ונעים למגע, מעניק את המראה המכובד והיפה לרכב. הוילונות טרוקוט יחדשו את הסלון של הרכב שלכם. המסגרת המצופה בגומי מונעת את הרעש של הרעד בנסיעה, את החלודה ואת הנזק שהיה עלול להיגרם לחלקים היקרים של הרכב אילו המסגרת לא חיתה מצופה בגומי כזה

3.3. למה הוילונות הינם הפתרון הכי טוב להגנה מפני קרני השמש וחום ברכב

הוילונות טרוקוט מתאימים בדיוק לפי המידות וצורת של חלון הרכב. בתמונה רואים את הדיוק הגבוה ואיכות של המוצר

כל וילון מותקן במסגרת של חלון על ידי חיבורים מגנטיים או כמו וילון לשמשה אחורית נכנס בלחץ למסגרת של חלון.

להגנה מהשמש אנו משתמשים בוילונות מגנטיים טרוקוט שעשויים מרשת מיוחדת עם תאים קטנים לראייה טובה יותר. הרשת הנה רשת סינתטית ואלסטית בצבע כהה.
הוילונות נותנים 85% הגנה מקרני השמש בחלל הרכב.

בגלל שהוילון נמצא בתוך חלל הרכב, הוא מייצר כרית אויר בין זכוכית החלון והרשת, בעוצמת בידוד כמו זכוכית כפולה בחלון ביתי.

כל אחד מבין את ההבדל בין זכוכית אחת לשתי זכוכיות. מלבד זאת, זכוכית כהה ברכב מאוד מתחחמת בשמש, כמו כל חפץ כהה שאפשר בקלות לבדוק את חומו כשנוגעים בו. חום זה של זכוכית החלון מחמם את כל חלל הרכב משמעותית.

בשימוש בוילונות מגנטיים טרוקוט תרגישו ירידה משמעותית בחום סלון הרכב בזכות הבידוד וכרית האוויר בעובי 1-2 ס"מ בין חלון הרכב והוילון המגנטי. לדברי מומחים, ישנה ירידה של עד 36% חדירת חום לחלל הרכב לעומת השחרת חלונות רכב סטנדרטית.

3.4. למה דווקא 4 מגנטיים על וילון?

לכל וילו טרוקוט יש מסגרת חזקה שגורמת למראה אלגנטי ואסטתי של הוילון. חוץ מזה בגלל המסגרת הוילון לא מאבד את צורתו. המסגרת עשויה מחוט פלדה  4מ"מ עובי

המשקל של הוילון הוא מ350 עד 700 גרם. הוילון מתחבר למסגרת של חלון הרכב על ידי מגנטים חזקים במיוחד. כל מגנט כזה עשוי מנאודימיום יכול להחזיק לבד 5 ק"ג של משקל. 4 המגנטים כאלה לפי הניסיון שלנו מספיקים כדי להחזיק את הוילון במסגרת של חלון הרכב אפילו אם נוסעים עם חלון פתוח. לפעמים יש צורל בשימוש ב5 מגנטים אם הוילון גדול מדי . אם כל זאת להוציא ולשים את הוילון בחזרה מסוגל אפילו ילד קטן! צפו בסרטון ששלח לנו אחד מלקוחותנו

כתבו דגם הרכב שלכם ומספר טלפון ליצירת קשר

נחזור אליכם תוך 15 דקות
קבלו 50 ₪ על הידע שלכם
הנחה של 50 ₪ לרכישת סט נוסף של וילונות מנטיים טרוקוט,
לכל מי שיוכיח בפירוט שמידע כלשהו על וילונות טרוקוט
שונה מן המובא באתר!להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 15 דקות
להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 50 דקות
מה אהבת בטרוקוט שלך?

תגובה שלך

כישור לפוסט שלך


פוסטים עם וידאו מגדילים את הסיכויים לזכות בתחרות!

סט השחרת חלונות לרכב לחלונות אחוריים במתנה!
blinds
מידי חודש אנו עורכים הצבעה על התגובה האותנטית ביותר. המנצח שיזכה ברוב קולות, יקבל קופון חד פעמי של 100% הנחה ברכישת סט וילונות באתר!

כדי להשתתף בתחרות צריך:

  • לקנות וילונות טרוקוט באתר שלנו.

  • לכתוב תגובה (לא משנה אם חיובית או שלילית(.

  • לצרף קישור לוידאו או לפרופיל שלך ברשת חברתית, כדי להוכיח שמדובר באדם קיים.
  • לחכות להצבעה בקבוצות שלנו.


ההצבעה נערכת בלי קשר לרוח התגובה. המנצח נבחר על ידי חברי הקבוצה שכבר רכשו וילונות.

האמינו שאתם יכולים לנצח!

אם עדיין לא השתמשתם בוילונות מגנטיים
אבל רוצים לנסות היכנסו כאן.

שלחו תגובה
אנחנו עושים הכל כדי ששירות הלקוחות שלנו יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
blinds
שימו לב, כל השיחות של שירות הלקוחות מוקלטות, ולכן - אם אתם מרגישים שלא זכיתם ליחס נאות מנציג/ת השירות: לא חזרו אליכם, ענו לכם בצורה לא נעימה וכדומה,

אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 055-966-14-26

055-966-10-19

ואנחנו נבדוק את העניין. אם תלונתכם תמצא מוצדקת, לא רק שנתנצל בפניכם ונשפר את איכות השירות אלא שנזכה אתכם גם בסט וילונות לחלונות קדמיים או אחוריים עבור הרכב שלכם או של חבריכם.

אתם תדווחו - אנחנו נשפר!
מדיניות פרטיות
מסמך מדיניות זה מסביר כיצד מתייחסת ומגנה חברת "טרוקוט" (להלן תקרא 'חברה') על המידע האישי שהמשתמשים השאירו באתר האינטרנט של החברה www.trokot.co.il (להלן ייקרא ''אתר'').

חברת טרוקוט אינה מפקחת ואינה אחראית לאתרי צד שלישי שאליו עשויים המשתמשים להגיע דרך הקישורים הזמינים באתר החברה. לאתרי צד שלישי יכולה להיות מדיניות פרטיות משלהם, ויתכן שהם ישתמשו בפרטים שהמשתמש השאיר קודם, או יבקשו נתונים אישיים אחרים.

עצם השימוש בשירותי החברה ובמוצריה ומסירת המידע הדרוש להמשך האינטראקציה באתר, מהווים אישור לשימוש במידע הנמסר, בהתאם למדיניות זו.


1. המידע האישי של המשתמשים שחברת טרוקוט מקבלת ומעבדת.

1.1. במסגרת מדיניות זו, פירוש המונח "נתוני משתמש אישיים" הוא:


1.1.1. הנתונים האישיים שהמשתמשים מפרטים בעת ההרשמה לאתר (יצירת חשבון) או בתהליך ההזמנה. זהו מידע חיוני שבעזרתו תוכל החברה לספק שירות תקין ומדויק. מידע זה כולל: שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח הזמנה, מספר טלפון ופרטי תשלום. כל מידע אחר מסופק על ידי המשתמש על פי שיקול דעתו.


1.1.2. איסוף מידע נוסף על המשתמש, כפי שנקבע על ידי חברת טרוקוט, על מנת לספק שירותים נוספים, כפי שצוין בבירור בעת הזמנת שירותים פרטיים.


1.2. נתוניך האישיים שנמסרים לטרוקוט, אינם ברי תוקף וניתן לחסום אותם עד לקבלת אישור של המשתמש או בא כוחו ע"פ חוק, לעיבוד נתוניו האישיים בצורה שמתאימה לאתר טרוקוט.


2. מטרות עיבוד פרטיו האישיים של המשתמש:

2.1. חברה טרוקוט מעבדת רק את הנתונים האישיים הנדרשים למתן השירותים ושיפור איכותם.


2.2. טרוקוט משתמש בפרטיו האישיים של המשתמש למטרות הבאות:


2.2.1. זיהוי של הצדדים במתן שירותים.


2.2.2. מתן שירותים בהתאמה אישית למשתמש.


2.2.3. שיפור איכות את השירות ופיתוח שירותים חדשים.


2.2.4. ניתוחים סטטיסטיים ואחרים לשם מחקר, בהתבסס על נתונים אנונימיים בלבד.


3. מדיניות העברת מידע אישי לצד שלישי:

3.1. חברת טרוקוט תשמור על סודיותם של כל פרטי מידע אישי, למעט לצורך עיבוד נתונים או גישה לציבור הרחב, שיעשו על פי אישורו או בקשתו של המשתמש בלבד.


3.2. חברת טרוקוט רשאית להעביר מידע אישי לצדדים שלישיים במקרים הבאים:


3.2.1. העברת נתונים אישיים לחברות משלוחים, העובדות עם חברת טרוקוט, על מנת לאפשר משלוח מוצרים וניהול חובות לוגיסטיים ללקוח.


3.2.2. העברה שנחוצה להשגת המטרות, יישומן וביצוען של פונקציות, במסגרת סמכויותיה וחובותיה של החברה, המוקנות לה מתוקף חוקי מדינת ישראל.


4. האמצעים בהן נוקטת חברת טרוקוט על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש:

חברת טרוקוט נוקטת באמצעים סבירים, הן טכניים והן ארגוניים, על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש, מפני גישה לא מורשה או מקרית, השחתה, שינוי, חסימה, העתקה, הפצה, ופעולות בלתי חוקיות אחרות עם נתונים אלה בידי גורמים שלישיים.


5. זכויותיו וחובותיו של המשתמש:

5.1. חברת טרוקוט נוקטת צעדים סבירים על מנת לשמור על דיוקם ועדכנותם של הנתונים האישיים, כמו כן, היא שומרת לעצמה את הזכות למחוק נתונים אישיים כוזבים, מיותרים, מיושנים או אחרים. לעומת זאת, המשתמש אחראי על מסירת מידע אמין, ועדכונו בכל מקרה של שינוי.


5.2. המשתמש יכול בכל שלב לשנות (לעדכן, להוסיף, לחסום, למחוק) את פרטיו האישיים או חלק מהם, וכמו כן לשנות רמת הסודיות ביצירת קשר עם החברה טרוקוט.


5.2.1. המשתמש רשאי לבטל בכל עת את הסכמתו לעיבוד נתוניו האישיים על ידי חברת טרוקוט, בשליחת הודעה לאי-מייל: os@trokot.co.il


5.3. למשתמש רשאי לקבל מידע בנוגע לעיבוד נתוניו האישיים בחברת טרוקוט.


5.4. לשם ביצוע ההוראות בסעיף. 5.2 ו -5.3 במסמך מדיניות זה, חברת טרוקוט תוכל לנסות לאמת את זהות המשתמש, ידי בקשת אישורים בכל צורה שאינה בניגוד לחוק.


6. משוב, שאלות והצעות:

כל הצעה או שאלה לגבי מדיניות זו, יש להעביר לחברת טרוקוט בטלפון - 055-966-14-26 או בדואר אלקטרוני info@trokot.com.