השחרה על המגנטים. תוריד כשבא לך!

На сегодня мы делаем автошторки на 1880 моделей
Цена 1 шторки от 190 ₪, заказать тут

Если не понравится — мы
вернем деньги. Но вы
не откажетесь от TROKOT

השחרה על המגנטים.
תוריד כשבא לך!

 להרכיב-להסיר 3 שניות

המספר שלנו: 055-966-10-19
וילונות השחרה ליותר מ-1880 דגמי הרכבים

10 סיבות טובות לקנות וילונות פרמיום קלאס

 • [ 6 ]     התקנה תוך 10 דקות ללא נסיעה למוסך
 • [ 7 ]     מפחיתים צריכת דלק לצינון חלל הרכב
 • [ 8 ]     מונעים חדירת אבק וחרקים אל פנים הרכב
 • [ 9 ]     השחרת החלונות מסתירה את הנוסעים ממבטים סקרניים
 • [ 10 ]   מגנים על הנוסעים משברי חלונות
 • [ 1 ]   הרכבה והסרה תוך שניות ספורות
 • [ 2 ]   ציפוי מפחית חום בחלל הרכב ב-36%,
  בשל כיסי האוויר שבין הוילונות לחלונות
 • [ 3 ]   הצללה מקרני השמש ב-85%
 • [ 4 ]   מרגישים ברכב נעים כמו בבית
 • [ 5 ]   מתאים להרכבה על חלונות קדמיים

נעניק 50₪ לכל מי שיוכיח אחרת!

הצללה מקרני השמש ב-90%

ציפוי מפחית חום בחלל הרכב ב-36%,
בשל כיסי האוויר שבין הוילונות לחלונות

יש סטים לחלונות קדמיים

סרטון וידאו — מזה וילונות מגנטיים TROKOT?

מבצע!

רק היום! הנחה לכל וילונות השחרה מגנטיים 15%!!!
סוף המבצע בעוד:

מחירים:

וילון אחד לדלתות הרכב  190 161 

וילון אחד לשמשה אחורית  380 323

וילון אחד לחלונות קטנים מאחורה 95 81

מחיר לסטים

סט ל2 דלתות אחוריות ושמשה אחורית –380 + 380 = 760 646 ₪

סט ל2 דלתות אחוריות +2 חלונות קטנים +ושמשה אחורית –380 + 190 + 380 = 950 807 ₪

סט לכל הרכב כולל 5 וילונות –380 + 760 = 1140 969 ₪

סט לכל הרכב כולל 7 וילונות –380 + 190 + 760 = 1330 1130 ₪

משלוח בארץ 40 ₪

השחרה 85% 

השמש חשובה לאדם ובלעדיה לא היו מתקיימים חיים על פני כדור הארץ. על אף חיוניותה, נפלטת מהשמש קרינה המהווה סכנה לבריאותנו. הגנה מפני קרינת השמש חשובה בכל ימות השנה, לא רק בקיץ ולא רק בחוף הים, אלא אפילו בזמן שאתם נוסעים ברכב שלכם במיוחד עם ילדים ותינוקות.

укороченные шторки на передние двери мерседес с

וילונות השחרה לרכב לחלונות הקדמיים דגם COMFORT

הדגם הזה שמשאיר פתח קטן למראה מיועד לראות טובה ללא הפרעה במראות צד. גודל הפתח בערך 30 ס"מ. זה לא משפיע על דרגת הגנה מפני קרינת השמש והנהג מוגן מפני קרינה ומבטים סקרניים באופן בטיחותי. סינון קרינה 85%. רוב הנהגים בוחרים בדגם Comfort

полная автошторка на переднее окно

דגם מלא לחלונות הקדמיים

מגן על פרטיות ונוחיות של נהג ונוסע בדרגה הכי מקסימלית. מסנן 85% קרינת השמש. קל להרכיב ולהסיר תוך 3 שנית בזכות מערחת החיבור המיוחדת על המגנטים.

автошторка на задние окна Мерседес С

וילונות השחרה לחלונות אחוריים של הרכב

ההגנה המקסימלית מקרינת השמש ומבטים סקרניים בסלון הרכב. הוילונות יגנו עליכם ועל ילדים שלכם בזמן הנסיעה. מסננים 85% קרני השמש. הרכבה-הסרה תוך 3 שניות בלבד בזכות מערכת חיבור מגנטי ולשונית קטנה שמיועדת להסרת וילון נוחה ומהירה.

полные автошторки с вырезом для курения

לחלונות הקדמיים דגם למעשנים

הדגם הזה יתאים למעשנים שגם בנסיעה לא נפרדים מהסיגריה שלהם. ההגנה המקסימלית מפני השמש ומבטים סקרניים נותנת גם את האפשרות לעשן חופשי ובנוח. זמין בהזמנה אישית.

автошторка на заднее ветровое стекло

וילון לשמשה אחורית של הרכב

כידוע הרכב מתחמם ב40% כתוצאה של חרידת קרינת השמש וחום לפנים הרכב דרך שמשה אחורית. השמשה האחורית עשויה בשיפוע עם זווית שונה לפי הדג לכן חשוב להגן על הנוסעים מצד הזה. ההגנה הזו מושגת על ידי וילון ההשחרה שמיועד לשמשה האחורית. זה גם הגנה אפקטיבית מפני מנורות של מכוניות שמסנוורים בכביש מאחורה.

задние форточки автошторки

וילונות לחלונות קטנים מאחורה

מדובר בחלונות הקטנים שהם חלק שחייב להיות בכל רכב מסוג ג'יפ או סטיישן בין דלתות אחוריות לבין דלת חמישית. הם משלימים את הגנה ומהווים את המראה המושלם ויפה לפנים הרכב.

тень от укороченных передних автошторок

צל אמיתי שמרגישים אותו

בתהליך ייצור של הוילונות אנחנו משתמשים ברשת מיוחדת. תאי הרשת עשוים בצורת פירמידה שמאפשרת לנהג ולנוסעים ראות מלאה ויחד עם זאת מסננת 85% קרינת השמש.

מערכת חיבור מגנתית

 עכשיו בזכות המחברים המגנטיים קל ומהר לעשות ולהסיר השחרה בחלונות הרכב. תעשו את זה תוך שניות!

הרכבה — הסרה תוך 3 שניות 

מעכשיו אתם לא מוגבלים בהשחרת חלונות הרכב. תסירו השחרה ברגע שזה נוח לכם. תרכיבו אותה בחזרה חופשי תוך 3 שניות כשיש צורך בזה. תהנו ותנו ליהנות גם לנוסעים שלכם מצל ופרטיות במשך נסיעה ברכב שלכם!

снять автошторку одной рукой

מורידים ביד אחת

תורידו את הוילון כשזה נוח לכם. תחזירו למקום ותקבלו הגנה 85% מפני קרינת השמש וצל אמיתי בסלון הרכב שלכם. מגיע לכם איכות הכי טובה שיש!

поставить легко на магнитные крепления Трокот

קל להרכיב — קל להסיר

במערכת חיבור הוילונות לרכב אנחנו משתמשים במחברים מגנטיים ייחודיים. תהנו מקרירות נעימה ופרטיות בסלון הרכב שלכם. בכל זמן ובכל מצב סלון הרכב שלכם מוגן גם ממבטים סקרניים.

неодимовый магнит на автошторке Трокот

מגנטים ייחודיים מנאודימיום

אנחנו משתמשים רק מבהם. כל וילון הינו בעל 4 או 5 מגנטים. למגנטים הקטנטנים האלו יש חוזק שדה מגנטי גבוה מאוד. החוזק הזה לא נחלש במשך זמן רב. בחרו באיכות הכי טובה שיש!

клей 3М для креплений автошторок Трокот

דבק VHB מיוחד

מהחברה המובילה העולמית 3M. הדבק לא משאיר סימנים ומדביק חזק. אין צורך לכער את פנים הרכב בברגים וחורים. הדבק הזה נבחר במיוחד לשימוש בישראל. הוא עמיד בחום עד 80 מעלות צלזיוס. תהליך ההדבקה פשוט ולא דורש ידע מיוחד. כל אחד יכול להסתדר עם זה. אבל ליתר בטחון צפו בסרטון וידאו ותיעזרו בתהליך ההדבקה…

עיצוב מקורי

כל וילון מיוצר בשביל ההנאה של לקוחותינו! צורתו של הוילון מותאמת לצורתו ההייחודית של הרכב שלכם באופן מושלם.

автошторки Трокот на задние двери Мерседес Е

כל עקול במקומו

ציינו את העיצוב הייחודי והאלגנטי של הוילונות שלנו. כל וילון מותאם בדיוק למידות וצורתו של חלון הרכב המסוים וחוזר על כל העקולים וזוויות של עיצובו המקורי של החלון. .

кнопка автошторки Трокот

חשבנו על כל פרט ופרט

אפילו על הדברים שנראים לכאורה כו קטנים… לפעמים הנהגים נמצאים ברכב 2-3 שעות ביום ואפילו יותר עם זה רכב מסחרי. כל דבר קטן נהיה משמעותי וחשוב למצבו הרוח של הנהג. לכן אנחנו נותנים תשומת לב ומתיחסים ברצינות לכל פרט ופרט בתהליך יצורו של הוילונות.

Роллс Ройс с шторками Трокот

מוסיפים יוקרה ויופי

וילונות השחרה שלנו משלימים את עיצוב הפנים ומוסיפים יוקרה ויופי לכל סלון הרכב מדגם פשוט עד דגם יוקרתי ומיוחד כמו Rolls-Royce.

автошторки на Мерседес МЛ

מידות אישיות ליותר מ-1880 דגמי הרכבים

כל דגם הינו שונה במידותו ועיצובו חוץ ופנים לפי חברה-יצרן ושנת ייצורו של הרכב. עשינו עבודה עצומה בשביל לקוחותינו ולהיום מאגר הוילונות שלנו כולל את המידות ליותר מ-1880 דגמי הרכבים. בעל הג'יפ הזה אחד מהרבים שנהנים מעיצוב ייחודי, פרטיות וקרירות נעימה בסלון הרכב שלהם.

автошторки Трокот на БМВ 7

ברכב כמו בבית

תרגישו ברכב כמו בבית. נוחיות הנהג והנוסעים — המטרה שלנו! כבונוס יחד עם קרירות נעימה ופרטיות בזמן הנסיעה ברכב תקבלו בידוד אקוסתי ושיפור איכות הצליל של מערכת המוסיקה ברכב שלכם.

בתהליך ייצור

הוילונות אנחנו משתמשים רק בחומרים איכותיים ביותר שנבדקו  על פי הסטנדרטים הבינלאומיים במקומות של העולם שונים מאוסטרליה עד רוסיה.

обзорность по зеркалам автошторок Трокот

הרשת מבטיחה ראות מלאה

תאי הרשת עשויים בצורת פירמידה חוץ מהצללה 85% מבטיחים ראות מלאה במארות הרכב אפילו בזווית ראיה חדה עד 30 מעלות. עם וילונות מגנטיים טרוקוט קרירות נעימה ופרטיות ברכב מלווים אתכם בכל נסיעה.

снять шторку Трокот

נוח בהרכבה-הסרה

הלשונית בחלק אליון של וילון מאפשרת הרכבה-הסרה קלה ומהירה של הוילון. להסרת הוילון מספיקה משיכה קלה בלשונית והוילון אצלכם ביד! בזכות מערכת חיבור מגנטי ייחודי תורידו את ההשחרה כשבא לכם!

резиновый профиль шторки Трокот

פרופיל גומי

מיוצר ומעוצב במיוחד עבור טרוקוט. היתרונות שלו הינם מראה יפה והגנת מסגרת הוילון מפני חלודה. פרופיל גומי מחובר אל המסגרת על ידי דבק מיוחד ציאנואקרילטי שמאפשר להימנע את תפר חוט ומהווה מראה אסתטי בלי שום הפסד בחוזק שלדת הוילון.

изгиб шторки Трокот под кнопку

מידות מדויקות לכל רכב ורכב

עד כו פיתחנו את טכנולוגית הייצור של הוילונות שלנו שלכל רכב ורכב יש לנו מידות וגזרה מיוחדת של הוילון המותאמת רק ורק לדגם רכב מסוים. כהיום יש לנו מידות ליותר מ-1880 דגמי הרכבים. צורתו של וילון חוזרת בדיוק על צורת חלון הרכב עם כל זוויות ועקולים של העיצוב שלו המקורי. זה יתרון העיקרני בהשוואה לוילונות גלילה, וילונות בד ומגני עם תופסני ואקום שמגיעים בכל מיני צורות אך לא מכסים את כל החלון ומכערים את פנים הרכב.

трокот бирка

הבטחת איכות

בדקו אם יש על הוילון תג עם לוגו מיוחד של חברתנו. כך תהיו בטוחים שקניתם TROKOT מקורי.

מפחיתים חום בחלל הרכב ב-36% יותר אפקטיבי

בהשוואה למדבקה שחורה הוילונות שלנו נותנים צל אמיתי שלא רק מחשיך את סלון הרכב אלא מפחית חום בחלל הרכב באופן משמעותי. האפקטיביות מושגת על ידי כיס אוויר שנוצר בין וילון לבין חלון כמו בחלונות זיגוג כפול שיש להרבה אנשים בבית בשביל הבטחת בידוד חום ורעש מבחוץ.

Трокот на Гольф 6

סעו מהר יותר

כידוע המזגן שפועל ברכב במלוא כוחו לוקח עד 15% כוחות של המנוע. תרכיבו את הוילונות TROKOT וסעו יותר מהר! לא תצטרכו יותר לבזבז דלק לצינון חלל הרכב!

Копия DSC_0229

קירור סלון הרכב מהיר

הוילון מתחבר למסגרת חלון הרכב ולא לחלון עצמו – זה נותן יתרון חשוב מאוד:בגלל הרווח הזה בין וילון לבין חלון נוצר כיס אוויר שעוזר לוילונות שלנו במאבק על הקרירות בסלון הרכב. לא תצטרכו להפעיל את המזגן במלוא כוחו בשביל לשמור על קרירות הנעימה בזמן הנסיעה.

20181108_232529

הנהגים בישראל בוחרים Trokot

כי אין כאן אפשרות להתפשר ולרכוש זיופים מוזלים. מי שמבין משתמש רק בדברים מקוריים ואיכותיים שבאמת עובדים. מה יכול להציל את הנהג ומצב רוחו ביום חם בישראל?

DSC_0560

ההורים בוחרים TROKOT

הילדים שלנו עדינים ותלויים בנו בכל דבר. לכן עלינו לדאוג לנוחיות שלהם גם בזמן הנסיעות ברכב משפחתי. TROKOT יגן עליהם מפני קרינת השמש וחום.

Копия DSC_0299

צל אמיתי שאפשר לראות אותו!

רשת מיוחדת שאנחנו משתמשים בה בתהליך ייצור הוילונות מסננת 85% קרני השמש. אתם מקבלים צל אמיתי לכן סלון הרכב מתחמם הרבה פחות ותגיעו ליעד הנסיעה מהר יותר!!!

פרטיות

רוב האנשים לא אוהבים להיות גלויים לעיני של אחרים. בזמננו גם הרבה נשים נוהגות לבד לכן חשוב מאוד להיות מוגנים במשך הנסיעה. עם וילונות מגנטיים טרוקוט אתם באמת מוגנים מפני מבטים סקרניים אפילו אם חלון פתוח!

PSX_20181208_204445

לפני/אחרי

מספיק דקה אחת להרכיב את כל 5 וילונות על הרכב הזה. עכשיו ההרגשה ממש כמו בבית!

20181108_231257

פרטיות אפילו עם חלונות פתוחים!

ברגע שתרצו ליהנות מהנסיעה עם חלונות פתוחים זה לא יזיק לפרטיות שלכם וכבונוס תקבלו הגנה מפני חרדת חרקים, לכלוכים ואבק לתוך החלונות הפתוחים.

PSX_20181208_204107

ללא נסיעה למוסך!

התקנה תוך כמה דקות! הרכב שלכם מוגן מהמבטים שאתם באמת לא צריכים אותם. אתם מרוויחים כפליים כי מקבלים שמירה גם על הדברים שנמצאים בתוך הרכב שלכם.

20181108_230012

שמירה על הדברים הפרטיים ברכב שלכם

עם וילונות שלנו הדברים שבכוונה או בטעות השארתם ברכב מוגנים מפני מבטים סקרניים  ונגד גניבה.

DSC_0697

צל אמיתי שמרגישים אותו!

רשת מיוחדת שאנחנו משתמשים בה בתהליך ייצור הוילונות שלנו מסננת 85% קרני השמש. אתם מקבלים צל אמיתי בסלון הרכב ויחד עם זאת ראייה מלאה אל חוץ הרכב.

מבצע!

רק היום הנחה 15% על כל וילונות השחרה מגנטיים!

סוף מבצע בעוד:

מחיר לוילונות פרמיום קלאס

מבצע! –   וילון לחלון אחד של דלתות הרכב 190 161 ₪

מבצע! – וילון אחד לשמשה אחורית של הרכב 380 323 ₪

מבצע! -וילון אחד לחלון קטן בחלק האחורי של הרכב 95 81 ₪

מחיר לסטים

מבצע! – סט ל2 דלתות אחוריות ושמשה אחורית –380 + 380 = 760 646 ₪

מבצע! – סט ל2 דלתות אחוריות +2 חלונות קטנים + ושמשה אחורית –380 + 190 + 380 = 950 807 ₪

מבצע! – סט לכל הרכב כולל 5 וילונות  –380 + 760 = 1140 969 ₪

מבצע! – סט לכל הרכב כולל 7 וילונות –380 + 190 + 760 = 1330 1130 ₪

משלוח בישראל 40 ₪

מחירים:

וילון אחד לדלתות הרכב  190 161 

וילון אחד לשמשה אחורית  380 323

וילון אחד לחלונות קטנים מאחורה 95 81

מחיר לסטים

סט ל2 דלתות אחוריות ושמשה אחורית –380 + 380 = 760 646 ₪

סט ל2 דלתות אחוריות +2 חלונות קטנים +ושמשה אחורית –380 + 190 + 380 = 950 807 ₪

סט לכל הרכב כולל 5 וילונות –380 + 760 = 1140 969 ₪

סט לכל הרכב כולל 7 וילונות –380 + 190 + 760 = 1330 1130 ₪

משלוח בארץ 40 ₪

לקנות

אנחנו מייצרים וילונות שמתאימים באופן מושלם לכל הזויות והעיקולים בחלונותיו של כל רכב ורכב.
עכשיו יש לנו 1880 מידות לדגמים שונים .מחיר החל מ-190 ₪ לשמשה.


סרטון וידאו

יותר מ-180000 נהגים בכל העולם בחרו בוילונות השחרה מגנטיים TROKOT

לקוחותינו מספרים!

המספר סיפור הכי מרשם מקבל זוג וילונות השחרה מגנטיים לדלתות אחוריות או בשביל חבר שלו במתנה!

סניף 1. ירושלים

ירושלים, רח' ירמיהו 9 כניסה לחניון מרח' שמגר 6 קומה 3-

לפרטים נוספים

מספר טלפון:

055-966-10-19

סניף 2. ראשון לציון

ראשון לציון, רח' זאב שלנג, 6 בניין בתחנת דלק 10

לפרטים נוספים

מספר טלפון:

055-966-10-19

כתבו דגם הרכב שלכם ומספר טלפון ליצירת קשר

נחזור אליכם תוך 15 דקות
קבלו 50 ₪ על הידע שלכם
הנחה של 50 ₪ לרכישת סט נוסף של וילונות מנטיים טרוקוט,
לכל מי שיוכיח בפירוט שמידע כלשהו על וילונות טרוקוט
שונה מן המובא באתר!להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 15 דקות
להתקשר אליכם?

נחזור אליכם תכך 50 דקות
Ошибка
Купон не найден
Спасибо
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Будем рады уступить вам в цене :)
шекелей за репост
Просто расскажите в соц. сетях о том,
что вам нравятся наши магнитные шторки.
Если вы где-то нашли наши шторки дешевле
или у вас есть другой аргумент для скидки,
напишите нам, мы обговорим
особые условия для вас
Супер скидки
по купону от друзей!
Укажите список друзей
Будем рады подарить вам шторки :)
Приведите 5 друзей и шторки ваши
вам придется заплатить лишь за доставку 170 шек
Укажите контакты друзей которым могут быть нужны наши шторки
Мы сами позвоним им от вашего имени
Если вы можете рассказать в соц сетях о том,что вам нравятся наши шторки
и, возможно, ваши друзья подарят их вам на ближайший праздник
social social social social
Если вы блогер и готовы написать подробный обзор про шторки,
напишите нам, мы подарим вам магнитные шторки просто так
מה אהבת בטרוקוט שלך?

תגובה שלך

כישור לפוסט שלך


פוסטים עם וידאו מגדילים את הסיכויים לזכות בתחרות!

סט השחרת חלונות לרכב לחלונות אחוריים במתנה!
blinds
מידי חודש אנו עורכים הצבעה על התגובה האותנטית ביותר. המנצח שיזכה ברוב קולות, יקבל קופון חד פעמי של 100% הנחה ברכישת סט וילונות באתר!

כדי להשתתף בתחרות צריך:

 • לקנות וילונות טרוקוט באתר שלנו.

 • לכתוב תגובה (לא משנה אם חיובית או שלילית(.

 • לצרף קישור לוידאו או לפרופיל שלך ברשת חברתית, כדי להוכיח שמדובר באדם קיים.
 • לחכות להצבעה בקבוצות שלנו.


ההצבעה נערכת בלי קשר לרוח התגובה. המנצח נבחר על ידי חברי הקבוצה שכבר רכשו וילונות.

האמינו שאתם יכולים לנצח!

אם עדיין לא השתמשתם בוילונות מגנטיים
אבל רוצים לנסות היכנסו כאן.

שלחו תגובה
Спасибо! Теперь время подарков :)
Подготовили для вас сюрприз :)

Полезный подарок для автолюбителя
уже прикреплен к вашему заказу,
вы получите его вместе с вашими шторками.

Но это еще не все!

У нас есть подарок для ваших друзей

Напишите нам
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Ошибка
К сожалению в процессе оплаты произошла ошибка. Попробуйте оплатить позже либо свяжитесь с нами
אנחנו עושים הכל כדי ששירות הלקוחות שלנו יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
blinds
שימו לב, כל השיחות של שירות הלקוחות מוקלטות, ולכן - אם אתם מרגישים שלא זכיתם ליחס נאות מנציג/ת השירות: לא חזרו אליכם, ענו לכם בצורה לא נעימה וכדומה,

אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 055-966-14-26

055-966-10-19

ואנחנו נבדוק את העניין. אם תלונתכם תמצא מוצדקת, לא רק שנתנצל בפניכם ונשפר את איכות השירות אלא שנזכה אתכם גם בסט וילונות לחלונות קדמיים או אחוריים עבור הרכב שלכם או של חבריכם.

אתם תדווחו - אנחנו נשפר!
Как получить купон
XXXXX-XXXX
Купоны выдаются всем, кто купил авто шторки TROKOT на сайте trokot.co.il и имеют ограниченный срок годности. Если среди ваших друзей есть те, кто покупал TROKOT, вы можете поинтересоваться у них готовы ли они поделиться скидкой.

Еще купон на скидку, можно получить участвуя в наших промо-акциях которые проводятся на этом сайте и в социальных сетях.

Если вы уже пользуетесь автошторками TROKOT, напишите нам правдивый отзыв о вашей покупке и можете получить купон на 100% скидки.
מדיניות פרטיות
מסמך מדיניות זה מסביר כיצד מתייחסת ומגנה חברת "טרוקוט" (להלן תקרא 'חברה') על המידע האישי שהמשתמשים השאירו באתר האינטרנט של החברה www.trokot.co.il (להלן ייקרא ''אתר'').

חברת טרוקוט אינה מפקחת ואינה אחראית לאתרי צד שלישי שאליו עשויים המשתמשים להגיע דרך הקישורים הזמינים באתר החברה. לאתרי צד שלישי יכולה להיות מדיניות פרטיות משלהם, ויתכן שהם ישתמשו בפרטים שהמשתמש השאיר קודם, או יבקשו נתונים אישיים אחרים.

עצם השימוש בשירותי החברה ובמוצריה ומסירת המידע הדרוש להמשך האינטראקציה באתר, מהווים אישור לשימוש במידע הנמסר, בהתאם למדיניות זו.


1. המידע האישי של המשתמשים שחברת טרוקוט מקבלת ומעבדת.

1.1. במסגרת מדיניות זו, פירוש המונח "נתוני משתמש אישיים" הוא:


1.1.1. הנתונים האישיים שהמשתמשים מפרטים בעת ההרשמה לאתר (יצירת חשבון) או בתהליך ההזמנה. זהו מידע חיוני שבעזרתו תוכל החברה לספק שירות תקין ומדויק. מידע זה כולל: שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח הזמנה, מספר טלפון ופרטי תשלום. כל מידע אחר מסופק על ידי המשתמש על פי שיקול דעתו.


1.1.2. איסוף מידע נוסף על המשתמש, כפי שנקבע על ידי חברת טרוקוט, על מנת לספק שירותים נוספים, כפי שצוין בבירור בעת הזמנת שירותים פרטיים.


1.2. נתוניך האישיים שנמסרים לטרוקוט, אינם ברי תוקף וניתן לחסום אותם עד לקבלת אישור של המשתמש או בא כוחו ע"פ חוק, לעיבוד נתוניו האישיים בצורה שמתאימה לאתר טרוקוט.


2. מטרות עיבוד פרטיו האישיים של המשתמש:

2.1. חברה טרוקוט מעבדת רק את הנתונים האישיים הנדרשים למתן השירותים ושיפור איכותם.


2.2. טרוקוט משתמש בפרטיו האישיים של המשתמש למטרות הבאות:


2.2.1. זיהוי של הצדדים במתן שירותים.


2.2.2. מתן שירותים בהתאמה אישית למשתמש.


2.2.3. שיפור איכות את השירות ופיתוח שירותים חדשים.


2.2.4. ניתוחים סטטיסטיים ואחרים לשם מחקר, בהתבסס על נתונים אנונימיים בלבד.


3. מדיניות העברת מידע אישי לצד שלישי:

3.1. חברת טרוקוט תשמור על סודיותם של כל פרטי מידע אישי, למעט לצורך עיבוד נתונים או גישה לציבור הרחב, שיעשו על פי אישורו או בקשתו של המשתמש בלבד.


3.2. חברת טרוקוט רשאית להעביר מידע אישי לצדדים שלישיים במקרים הבאים:


3.2.1. העברת נתונים אישיים לחברות משלוחים, העובדות עם חברת טרוקוט, על מנת לאפשר משלוח מוצרים וניהול חובות לוגיסטיים ללקוח.


3.2.2. העברה שנחוצה להשגת המטרות, יישומן וביצוען של פונקציות, במסגרת סמכויותיה וחובותיה של החברה, המוקנות לה מתוקף חוקי מדינת ישראל.


4. האמצעים בהן נוקטת חברת טרוקוט על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש:

חברת טרוקוט נוקטת באמצעים סבירים, הן טכניים והן ארגוניים, על מנת להגן על נתוניו האישיים של המשתמש, מפני גישה לא מורשה או מקרית, השחתה, שינוי, חסימה, העתקה, הפצה, ופעולות בלתי חוקיות אחרות עם נתונים אלה בידי גורמים שלישיים.


5. זכויותיו וחובותיו של המשתמש:

5.1. חברת טרוקוט נוקטת צעדים סבירים על מנת לשמור על דיוקם ועדכנותם של הנתונים האישיים, כמו כן, היא שומרת לעצמה את הזכות למחוק נתונים אישיים כוזבים, מיותרים, מיושנים או אחרים. לעומת זאת, המשתמש אחראי על מסירת מידע אמין, ועדכונו בכל מקרה של שינוי.


5.2. המשתמש יכול בכל שלב לשנות (לעדכן, להוסיף, לחסום, למחוק) את פרטיו האישיים או חלק מהם, וכמו כן לשנות רמת הסודיות ביצירת קשר עם החברה טרוקוט.


5.2.1. המשתמש רשאי לבטל בכל עת את הסכמתו לעיבוד נתוניו האישיים על ידי חברת טרוקוט, בשליחת הודעה לאי-מייל: os@trokot.co.il


5.3. למשתמש רשאי לקבל מידע בנוגע לעיבוד נתוניו האישיים בחברת טרוקוט.


5.4. לשם ביצוע ההוראות בסעיף. 5.2 ו -5.3 במסמך מדיניות זה, חברת טרוקוט תוכל לנסות לאמת את זהות המשתמש, ידי בקשת אישורים בכל צורה שאינה בניגוד לחוק.


6. משוב, שאלות והצעות:

כל הצעה או שאלה לגבי מדיניות זו, יש להעביר לחברת טרוקוט בטלפון - 055-966-14-26 או בדואר אלקטרוני info@trokot.com.